دبیرکلّ جماعت دعوت و اصلاح درگذشت مولوی حاج ملك محمدملازهى را تسليت گفت

دبیرکلّ جماعت دعوت و اصلاح درگذشت مولوی حاج ملك محمدملازهى را تسليت گفت

دکتر عبدالرحمن پیرانی دبیرکلّ جماعت دعوت و اصلاح رحلت عالمِ عامل «مولوی حاج ملك محمدملازهى» از پیشکسوتان جماعت در سیستان و بلوچستان را تسلیت گفت.

 متن پیام دبیرکلّ جماعت به شرح زیر است:

إِنَّ الَّذِينَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّـهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَيْهِمُ الْمَلَائِكَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِي كُنتُمْ تُوعَدُونَ ﴿فصلت: ٣٠﴾

     خبر درگذشت جناب مولوى ملازهى - رحمه‌الله- از عالمان، معتمدان و پيشكسوتان خدوم و حكيم جماعت در سيستان و بلوچستان موجب غم واندوه شد. جناب مولوى ملك محمّد - رحمه‌الله- دعوتگرى نستوه، عالمى عامل و مورد اعتماد عموم مردم بود و به‌عنوان یک فعّال اجتماعى دردآشنا، در زمینه‌های مختلف، به‌ویژه در حلّ و فصل مسائل و اختلافات و نیز کمپین‌های خیریه و امدادی، بسیار توانمند، پرتلاش، مصمّم و مؤثّرعمل می‌کرد. 

ضمن ايمان به قدر الهى و تسليم به حكمت ربّانى، اين مصيبت بزرگ را به خانواده‌ی مكرّم آن فقید و اعضاى ارجمند جماعت دعوت و اصلاح تسليت عرض نموده، از پیشگاه خداوند بزرگ جل جلاله مسئلت دارم ايشان را با عالمان عامل، صدّيقان و شهدا محشور نماید و به عزيزانى كه به بیماری ویروس كرونا مبتلا شده‌اند، شفاى عاجل عنايت فرمايد.

امیدواریم اعضاى جماعت در پر كردن خلأ فقدان مرحوم حاج ملك محمدملازهى و مرحوم مهندس مهراب امراء موفّق و سربلند عمل نمايند.

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ

عبدالرّحمن پیرانی

دبیرکلّ جماعت دعوت و اصلاح

١٢ شهریور ١٣٩٩

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
رحیم خورشیدی (مهمان)
1399/06/12

انالله‌وانا‌الیه‌راجعون...سفر بخیر برادر خوبم !دیدار به قیامت!..فکر نمی‌کردم قلب نازنینت به این زودی اعلام خستگی کند!خود خستگی ناپذیر بودی و دلسوز مردمت..!همراه نازنینم بخدایت می‌سپارم که ودایع را بخوبی پاس می‌دارد...یادت مانا و خودت عند ملک مقتدر فی مقعد صدق! سفر بخیر همراه خوبم..!رحمت خدا بر شما و دل مهربانت که از کار افتاد..!