سپاسنامە‌ی جماعت دعوت و اصلاح شعبه‌ی کردستان از کادر پزشکی استان

سپاسنامە‌ی جماعت دعوت و اصلاح شعبه‌ی کردستان از کادر پزشکی استان

معاونت فرهنگی، اجتماعی جماعت دعوت و اصلاح شعبه‌ی کردستان با صدور پیامی، از زحمات کادر درمانی استان در مقابله با کرونا ویروس تشکر و قدردانی نمود.


متن پیام به شرح زیر است: 


قبل از هر چیز فرا رسیدن سال نو را محضر هم‌میهنان ارجمند تبریک و تهنیت عرض نموده و به رغم همه‌ی تلخی‌های آن، از خداوند بزرگ مسألت می‌نماییم که این روزگار تلخ‌تر از زهر، هر چه زودتر رخت بربندد و بار دگر روزگار چون شکر آید. آمین 

  بیماری کووید۱۹(کرونا ویروس)، بشریّت را با آزمونی سخت مواجه نمود تا از سویی، عظمت و قدرت لایزال و نامتناهی الله جلّ جلاله و همچنین  عجز و ناتوانی بشریّت در اوج علم و تکنولوژی قرن ۲۱ را به نمایش گذارد و از سویی دیگر، وجوه دیگرخواهی ما به محک گذاشته شود و فرصتی فراهم آورد تا وجه انسانی وجود خود را غنایی دوباره ببخشیم و شفقت و مهرورزی را با دیگران قسمت کنیم.

                  جماعت دعوت و اصلاح شعبه‌ی کردستان، ضمن اظهار تأسّف از جان باختن و آسیب دیدن انبوهی از هم میهنان عزیزمان و دیگر مردمان جهان بر اثر این ویروس و آرزوی بهبودی بیماران و مهار شدن این آفت، برخود لازم می‌داند فداکاری و تلاش خستگی‌ناپذیر مجموعه‌های پزشکی، پرستاری و درمانی استان کردستان و جامعه‌ی گرانقدر خدمتگزار بهداشت و درمان  این استان را ارج نهد و برای این عزیزان که جان شیرینشان را بر کف نهاده و در خط مقدّم مقابله با این ویروس خطرناک قرار گرفته‌اند؛ سلامتی و عافیت، صبر و بردباری و اجر مضاعف را از خداوند مهربان مهرورز، مسألت نماید. (وهمچون گذشته) ضمن اعلام آمادگی برای هر نوع خدمتگزاری به هم استانیهای عزیزمان، از یکایک هموطنان و هم‌استانیهای ارجمند استدعا داریم با رعایت دستورات پزشکی و بهداشتی و بخصوص پرهیز از مسافرتها و آمد و شدهای غیرضروری و حتّی‌الامکان ماندن در خانه، در جلوگیری از اشاعه‌ی این آفت  دردناک و پرخطر؛ به کادر درمانی و جامعه‌ی پزشکی کمک کنند.

  ضمن سپاس و قدردانی مجدد از زحمات مجموعه‌ی پزشکی و بهداشتی استان کردستان، از خداوند عزّوجلّ خواهانیم که این مصیبت بزرگ را ختم به خیر نماید.  آمین یا رب‌العالمین

والسّلام علیکم و رحمة الله و برکاته


معاونت فرهنگی، اجتماعی جماعت دعوت و اصلاح شعبه‌ی کردستان    

۱۳۹۹/۰۱/۰٦