روابط عمومی جماعت درگذشت جهان‌پهلوان سیامند رحمان را تسلیت گفت

روابط عمومی جماعت درگذشت جهان‌پهلوان سیامند رحمان را تسلیت گفت

در پی درگذشت جهان‌پهلوان سیامند رحمان بر اثر ایست قلبی در اشنویّه، روابط عمومی جماعت با صدور پیامی درگذشت این قهرمان را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

 

به‌نام خداوند مهربان مهرورز

هرازگاهی در گذر زمان و حرکت بی‌صدای ثانیه‌های دنیای فانی، جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می‌دهد که بسیار سخت و طاقت‌فرسا می‌نُمایاند؛ تنها با این نوید در قرآن کریم که خداوند شما را اجر صابران دهد:
«وَبَشِّرِ الصَّابِرِينَ ﴿١٥٥﴾ الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ» آرامش به دل‌های داغدیده باز می‌گردد.

خبر ناگهانی فقدان قهرمان و پهلوان ارزنده‌ی کُردزبان کشورمان آقای «سیامند رحمان» سبب تٲثّر و تٲلّم فراوان شد. غم از دست دادن جهان‌پهلوان رحمان را نمی‌توان در قالب واژه‌هایی چند، بیان نمود. بسان جهان‌پهلوان تختی، ویژگی‌ها و خصال حمیده‌ی اخلاقی این وزنه‌بردار محبوب، سالها در خاطرات همگان باقی خواهد ماند و هرگز فراموش نمی‌شود.

روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح درگذشت این جهان‌قهرمان دلاور را به خانواده‌ی محترم ایشان؛ مردم خونگرم شهرستان اشنویّه و جامعه‌ی ورزشی میهن عزیزمان تسلیت گفته و از خداوند منّان برای مرحوم غفران، رضوان و علوّ درجات و برای بازماندگان صبری زیبا و اجر جزیل مسٲلت می‌نماید.


روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح
۱۱ اسفندماه ۱۳۹۸