ماموستا فاضل رونما عضو جماعت دعوت و اصلاح دار فانی را وداع گفت

ماموستا فاضل رونما عضو جماعت دعوت و اصلاح دار فانی را وداع گفت

 «ماموستا فاضل رونما» از اعضای جماعت دعوت و اصلاح در منطقه‌ی سیلوانای ارومیه بر اثر کرونا، امروز دار فانی را وداع گفت.

 

روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح شعبه‌ی آذربایجان غربی در پیامی، این ضایعه را تسلیت گفت.

 

متن پیام به شرح زیر است:

 

کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ

هر از گاه در گذر زمان در گذر بی‌صدای ثانیه‌های دنیای فانی؛ جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می‌دهد که در سکونی آغازی بی‌پایان را می‌سراید.

با نهایت تأسّف و تأثّر خبر درگذشت عالم عالیقدر جناب ماموستا فاضل رونما از اعضای با سابقه‌ی جماعت دعوت و اصلاح سیلوانا و امام جمعه و جماعت سابق روستای کلاسی مرگور دریافت شد. 

روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح شعبه‌ی آذربایجان غربی به نیابت از خواهران و برادران استان ضایعه‌ی درگذشت این برادر مرحوم را از صمیم قلب تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال خواهان است روح پاکش را قرین رحمت خود و با انبیاء و صالحان محشور نماید و به بازماندگان به‌ویژه اعضای خانواده‌ی ایشان صبر جزیل عنایت فرماید. 


روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح شعبه‌ی اذربایجان

٢٠ آذرماه ١٣٩٩

امتیاز شما: هیچ میانگین امتیاز: 5 (از 1 رای)

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
نایب قدرت گوجار (مهمان)
1399/09/21

إنا لله وإنا إليه راجعون

با تاسف و تاثر از دریافت این خبر ناگوار، برای ایشان از درگاه رب العالمین عالی ترین جایگاه در جوار حضرت حق را طلب می نمایم. ضمن عرض تسلیت به خانواده و خویشاوندان و همه دوستان ایشان، خود را در غم و اندوه از دست دادن این داعی مخلص شریک می دانم. براستی ایشان از جمله کسانی بودند که در راه خدمت به دین و مردم زحمات زیادی کشیده و مایه ی دلگرمی بسیاری از دعوتگران سبیل الله بودند. روح شان شاد و یادشان همواره گرامی باد.

نایب قدرت گوجار