دبیرکلّ جماعت دعوت و اصلاح درگذشت بانو «شرافت شریفی» را تسلیت گفت

دبیرکلّ جماعت دعوت و اصلاح درگذشت بانو «شرافت شریفی» را تسلیت گفت

استاد عبدالرحمن پیرانی دبیرکلّ جماعت، درگذشت خواهر مجاهد داده شرافت شریفی از اعضای بارز جماعت را در سنندج تسلیت گفت.

متن پیام استاد پیرانی به شرح زیر است: 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

«يَا أَيَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ ارْجِعِي إِلَى رَبِّكِ رَاضِيَةً مَرْضِيَّةً فَادْخُلِي فِي عِبَادِي وَادْخُلِي جَنَّتِي» 

خبر درگذشت خواهر ایمانی، دعوتگر نستوه «داده شرافت شریفی»(رحمها الله تعالى) كه عمر با بركت خود را در راه تلاش براى نشر ارزش‌هاى ايمانى و خدمت به همنوعان سپرى نمود موجب تألّم فراوان گرديد؛ امّا يقين داريم که بقا تنها از آن ذات خداوند حیّ لّایموت است كه فرمود: «کُلُّ مَنْ عَلَیْها فانٍ وَ یَبْقى‏ وَجْهُ رَبِّکَ ذُو الْجَلالِ وَ الْإِکْرامِ» لذا به درگاه خالق حی ّو قیّوم سر تعظیم فرود می‌آوریم و همواره به‌هنگام خوشی و ناخوشی او را شکرگزاریم و به قدر و مشیّتش خاضعانه گردن می‌نهیم. 

بی‌شک تلاش‌ها و دلسوزیهای این خواهر بزرگوار در راه خدمت به دین و دینداران به‌ویژه خواهران و برادرانش در جماعت به‌عنوان یادگاری ماندگار و کم‌نظیر باقى می‌ماند.

 اینجانب از طرف خود و به نیابت از برادران و خواهرانم در جماعت دعوت و اصلاح، درگذشت این خواهر ایمانی گرانقدرم را به خانواده‌ی مكرّم به‌ویژه همسر ارجمند ایشان «کاک رضا حسینی» و نيز به تمامی خواهران و برادرانم؛ اعضاى جماعت در استان کردستان تسلیت عرض نموده، از پيشگاه خداوند بزرگ جلّ‌جلاله براى ايشان رحمت، مغفرت و فردوس اعلا و براى خانواده، بستگان و دوستداران، صبر جميل و اجر جزيل مسألت مى‌داريم.

  

عبدالرّحمن پیرانی 

دبیرکلّ جماعت دعوت و اصلاح 

١٣٩٩/٨/٨

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
بدون‌نام (مهمان)
1399/08/09

بعنوان عضوی از خانواده و فردی نزدیک به داده شرافت، خدا را سپاسگزارم که پس از تلاش بسیار برای اصلاح جماعت از انحرافی که بدان دچار شده، با افتخار از عضویت در جماعتتان استعفاء داد. تعجبم از این است که با چه رویی وی را عضو جماعت می‌نامید در حالی که نیک آگاهید چگونه شما را از راه اصلی جماعت منحرف می‌دانست.

2
یک همراه جماعت (مهمان)
1399/08/16

سلام علیکم ممنون از اظهار نظر شما.
این نوشتار به چند جهت مخدوش است:
١- اگر عضو خانواده‌ی ایشان هستید و نزدیک بە مرحوم چرا خود را معرفی نکردەاید؟
٢- اگر ایشان عضو جماعت نیست، چرا رسما خانوادهاش عضویتش را انکار نکردەاند؟
٣- ایشان و جمعی استعفا کردە بودند، ولی این استعفا هیچگاه مورد قبول واقع نشد.
٤- انحراف واژەی مبهمی است لطفا آنرا بیشتر بسط دهید تا بتوان داوری کرد، اساسا انحراف از چه چیزی؟ راه اصلی جماعت چە بود و اکنون چه شدە است؟
٥-ادبیات نرم و سخن به نرمی حتی با فرعون هم بهتر از درشتگویی و تندی است.

3
معلم بازنشسته (مهمان)
1399/08/15

سلام علیکم.
وقت بخیر.
در خصوص فوت ماموستا عبدالقادر بیضاوی امام جمعه اهل سنت ارومیه، طی روز پنجشنبه 99.08.15 در بیمارستانی در شهر ارومیه، خبری را در وبسایت شما مشاهده ننمودم!