مسئول روابط عمومی جماعت: رویکرد اصلی روابط عمومی، اطلاع‌رسانی دقیق، پاسخگویی شفاف و به موقع و ارتباط‌گیری کارساز و اولویت‌دار است

مسئول روابط عمومی جماعت: رویکرد اصلی روابط عمومی، اطلاع‌رسانی دقیق، پاسخگویی شفاف و به موقع و ارتباط‌گیری کارساز و اولویت‌دار است

عثمان عباسی مسئول روابط عمومی جماعت شامگاه سه‌شنبه ٨مهرماه در دیداری آنلاین با اعضای این تشکل در کرمانشاه، به تبیین رویکردهای روابط عمومی پرداخت.


بنا به گزارش اصلاحوب، عثمان عباسی مسئول روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح در این دیدار ابتدا با اشاره‌ای تاریخی به جایگاه استان کرمانشاه در حرکت‌های اجتماعی و دینی در دوران معاصر و تأثیرگذاری افراد و شخصیت‌های این استان مخصوصاً در مسیر بیداری اسلامی و دعوت به سوی دین خدا پرداخت. 


وی سپس به بیان رویکردها و استراتژیهای روابط عمومی جماعت با توجّه به تغییر و تحولات کنگره‌ی اخیر پرداخت و خاطرنشان کرد چهار استراتژی مهمّ را مدّنظر داریم که به یاری خداوند در مسیر آن حرکت خواهیم کرد.


افزایش همگرایی و تعلّق خاطر سازمانی با تکیه بر دیدارهای مداوم مسئولان ارشد با بدنه‌ی جماعت

تٲکید بر تخصّص‌گرایی با ایجاد کارگاه‌های آموزشی و تربیت کادر مورد نیاز روابط عمومی،

تبیین ادبیات و گفتمان جماعت با پوشش اخبار مربوطه، تهیّه کلیپ‌ها و مقالات و ارتباط گیری با شخصیت‌ها

تقویت حضور رسانه‌ای با ساماندهی رسانه‌های مختلف جماعت و برنامه‌ریزی برای تقویت و تأثیرگزاری آنها

وی رویکرد و استراتژی اصلی روابط عمومی را اطلاع‌رسانی دقیق، پاسخگویی شفاف و به موقع و ارتباط‌گیری کارساز و اولویت‌دار بیان کرد.


وی همچنین رویکرد دیگر روابط عمومی را تعامل، همکاری و ایجاد زمینه و بستر رسانه‌ای برای دیگر معاونت‌های جماعت در جهت تبیین برنامه‌های آنها دانست.


تدوین و تألیف تاریخ جماعت، تجلیل و معرّفی بیشتر پیشکسوتان هم یکی دیگر از برنامه‌های مدّنظر روابط عمومی است که به آن اشاره شد.

مسئول روابط عمومی جماعت، در بخش پایانی دیدار آنلاین، پاسخگوی سؤالات اعضای کرمانشاه در زمینه‌های مختلف درون و برون‌جماعتی بود.