جهانگیری: حمیرا ریگی، فرماندار قصرقند سفیر ایران در برونئی می‌شود

جهانگیری: حمیرا ریگی، فرماندار قصرقند سفیر ایران در برونئی می‌شود

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در جریان سفر به قصرقند از معرّفی حمیرا ریگی فرماندار این شهرستان به عنوان سفیر ایران در برونئی خبر داد. جهانگیری گفت: ایشان یکی از فرمانداران موفق دولت بوده اند که خدمات بسیاری در شهرستان قصرقند انجام داده است.

 معاون اول رئیس جمهور در جریان سفر به قصرقند از معرّفی حمیرا ریگی فرماندار این شهرستان به عنوان سفیر ایران در برونئی خبر داد.

به گزارش اصلاحوب به نقل از مهر، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در جریان سفر به قصرقند از معرّفی حمیرا ریگی فرماندار این شهرستان به عنوان سفیر ایران در برونئی خبر داد.

وی با اشاره به اینکه حکم خانم ریگی امشب در زاهدان قرائت می‌شود، افزود: ایشان یکی از فرمانداران موفّق دولت بوده‌اند که خدمات بسیاری در شهرستان قصرقند انجام داده است.

حمیرا ریگی اولین فرماندار زن در دولت یازدهم و اوّلین فرماندار زن اهل سنّت است که پیش از این نیز بخشدار شهر بندری چابهار بوده است.

ریاست اداره‌ی بهزیستی چابهار، مشاور مدیرکل بهزیستی سیستان و بلوچستان، دبیر کمیسیون امور بانوان فرمانداری چابهار و دبیر کمیسیون شورای شهر چابهار از دیگر سوابق خانم ریگی است.

بدون امتیاز