مسؤول روابط عمومی جماعت با مسؤولان روابط عمومی آذربایجان غربی دیدار کرد

مسؤول روابط عمومی جماعت با مسؤولان روابط عمومی آذربایجان غربی دیدار کرد

مسؤول روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح، روز گذشته ٦ فروردین‌ماه، با مسئولان روابط عمومی استان آذربایجان غربی در پیرانشهر دیدار کرد.

جمال اسماعیلی، ضمن تبريك سال جديد و آرزوي سالي پربار براي جماعت، بيان كرد: «همراهي با جماعت و افتخار به سرمايه‌هاي‌ اجتماعي و انساني آن، اضافه بر هويت‌ فردي، شغلي، خانوادگي و... سازنده‌ی هويت جمعي و مشتركي است كه نگاه ما را به سطحي گسترده ارتقاء داده و افق‌هاي نو و متعالي را به روي انسان مي‌گشايد‌. بودن در كنار جمعي امين، صادق و خدمتگزار، غير از آرامش فردي، ارتقاي فضيلت هاي اخلاقي را براي جامعه به دنبال خواهد داشت.»

وی محبت دروني نسبت به مردم را دلیلی مهم برای ادامه راه خدمت به جامعه و انجام وظیفه برشمرد و بر اهتمام به خدمات اجتماعي تأكيد كردند.

وي ضمن مهم برشمردن دو انتخابات رياست جمهوري و شوراي اسلامي شهر و روستا، افزود: «مشاركت پويا و فعّال همه مردم و انتخاب افراد خدوم، متخصّص و امين مي‌تواند نويدبخش آينده‌اي زيباتر براي كشورمان باشد.»

مسؤول روابط عمومي جماعت در پايان ابراز امیدواری کرد که با وجود مسؤولاني با همّت و اراده عالي در روابط عمومي استان آذربایجان غربی، در سال جديد شاهد خدمات ارزنده به اعضاء، هواداران و عموم جامعه باشيم.

در ابتداي اين ديدار حسن فرامرزی، مسئول جدید روابط عمومی استان آذربایجان غربی، ضمن عرض خیرمقدم، گزارشی مختصر از فعّالیّت‌های انجام گرفته را برای حاضران در جلسه ارائه داد.

مسؤول روابط عمومی جماعت با مسؤولان روابط عمومی آذربایجان غربی دیدار کرد