بیلیاردباز کردستانی مقام سوم رقابت‌های غرب آسیا را کسب کرد

بیلیاردباز کردستانی مقام سوم رقابت‌های غرب آسیا را کسب کرد

بازیکن بیلیاردباز کردستان و نفر اول رنکینگ پاکت بیلیارد کشور، در رقابت‌های غرب آسیا در کشور اردن صاحب نشان برنز شد و بر سکوی سوم این مسابقات ایستاد.

به گزارش اصلاح‌وب به نقل از خبرگزاری، آرمین محمودی از استان کردستان همراه با دو ملّی‌پوش بیلیارد دیگر کشورمان در رقابت‌های غرب آسیا در کشور اردن حضور یافتند.

آرمین محمودی در هفتمین دوره مسابقات ورزش‌های بیلیاردی قهرمانی غرب آسیا در رشته ناین بال انفرادی شرکت کرد و به مصاف حریفان خود رفت.

در این دوره از رقابت‌ها کشورهای اردن، امارات، بحرین، ایران، عربستان صعودی، سوریه، عراق، عمان، فلسطین، قطر، لبنان و یمن حضور داشتند.

در پایان این رقابت‌ها محمودی بازیکن بیلیارد کردستانی با شکست حریفانی از کشورهای سوریه، عمان و لبنان به مرحله‌ی نیمه‌نهایی مسابقات راه یافت.

بیلیارد باز کردستانی دارای رنکنیگ اول کشوری و به‌عنوان بازیکن ملّی‌پوش، عناوین متعدّد‌ کشوری و همچنین حضور در رقابت‌های جهانی و بین‌المللی را در کارنامه‌ی خود دارد.

هفتمین دوره مسابقات ورزش های بیلیاردی قهرمانی غرب آسیا ۲۳ تا ۲۸ بهمن‌ماه در رشته‌های، ایت بال انفرادی، ناین بال انفرادی و ناین بال دوبل به میزبانی کشور اردن برگزار شد.