سردار بوکان مقابل مهمان خود هف سمنان متوقف شد

سردار بوکان مقابل مهمان خود هف سمنان متوقف شد

از هفته بیست و یکم دور برگشت رقابت‌های لیگ دسته ٢ باشگاههای کشور تیم فوتبال «سردار» بوکان مقابل مهمان خود تیم «هف» سمنان با نتیجه‌ی یک بر یک مساوی متوقف شد.

به گزارش اصلاحوب به نقل از ایرنا، در این رقابت تیم فوتبال سردار بوکان عصر امروز سه شنبه ٢٦ بهمن‌ماه در ورزشگاه پنج‌هزار نفری خاتم‌الانبیاء این شهرستان میزبان تیم هف سمنان بود که پس از ٩٠ دقیقه تلاش، ٢ تیم به نتیجه یک بر یک مساوی رسیدند و امتیاز بازی را بین خود تقسیم کردند.

در این بازی که در هوای برفی برگزار شد وحید امانی در دقیقه ٢٤ بازی تیم هف سمنان را پیش انداخت ولی تیم سردار بوکان توانست با گل دقیقه ٣٥ امیر عباسی نتیجه‌ی بازی را به تساوی بکشاند.

در این بازی حمید شاهوراقی بازیکن هف سمنان در دقیقه ٥٣ بازی کارت قرمز از داور مسابقه دریافت کرد و از بازی اخراج شد.

این بازی توسط ناصر جنگی به عنوان داور وسط، علیرضا شهری و مهدی جبرئیلی به عنوان کمک داور هر سه از آذربایجان شرقی قضاوت شد.

به گزارش ایرنا، هم اکنون در جدول این رقابت ها شهرداری همدان با ٤٢ امتیاز و شهرداری تبریز با کسب ٣٦ امتیاز به ترتیب در جایگاه اول و دوم قرار دارند و تیم سردار بوکان با کسب ٣١ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفته است.

هفته‌ی آینده تیم فوتبال سردار بوکان با پاس همدان در همدان بازی دارد.

سردار در گروه سوم این بازی‌ها با تیم های آلومینیوم هرمزگان، پاس همدان، کارا شیراز، شاهین شهرداری بوشهر، نیروی زمینی تهران، کاسپین قزوین، شاهین توسعه کیش، شهرداری تبریز، هف سمنان، شاهین ماهشهر و شهرداری همدان هم گروه است.

 

شهرستان بوکان در جنوب آذربایجان غربی واقع است.