اطلاعیه‌ کمیته مدیریت حوادث غیر مترقبه جماعت در مورد ضرورت اهدای اقلام خوراکی فاسدنشدنی و اهدای خون

اطلاعیه‌ کمیته مدیریت حوادث غیر مترقبه جماعت در مورد ضرورت اهدای اقلام خوراکی فاسدنشدنی و اهدای خون

کمیته مدیریت حوادث غیر مترقبه جماعت دعوت و اصلاح، در اطلاعیه‌ای از هموطنان خواست با دیگر نسبت به ارسال موادّ خوراکی فاسدنشدنی به مناطق زلزله‌زده و هم‌چنین اهدای خون، اقدام کنند.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

مردم شریف ایران در طول مدت سپری‌شده از زلزله استان کرمانشاه، آفریننده بهترین صحنه‌های نوع‌دوستی فارغ از مذهب و قومیت‌ بودند. با همّت‌ عالی مردم ایران‌زمین و در پی خدمات‌رسانی هلال احمر کشور، نیروهای نظامی، مؤسّسات‌ و نهادهای مدنی و برخی شخصیّت‌های‌ مؤثّر‌، الحمدلله نیازهای اوّلیّه‌ زلزله‌زدگان به آب و غذا مرتفع گردید. اکنون و در مرحله جدید به اطّلاع‌ هموطنان عزیز رسانده می‌شود:

١- در مرحله اسکان موقّت‌ و پس از گذشت ١٧ روز از زلزله اخیر، بار دیگر نیاز به مواد خوراکی به صورت جدّی‌ احساس می‌شود. لذا از هموطنان ارجمند درخواست می‌شود مواد خوراکی خصوصاً برنج، روغن، چای، ماکارونی و حبوبات را به مناطق زلزله‌زده ارسال تا از مجاری قانونی نسبت به توزیع آن اقدام شود. مؤسّسه‌ خیریه‌ نیکوکاری احسان کرمانشاه پیرو هماهنگی صورت گرفته با مدیریت این مؤسّسه‌، آمادگی خود را برای به عهده گرفتن مسؤولیّت‌ دریافت، انبار و توزیع به‌موقع و دقیق کمک‌های‌ ارسالی هموطنان عزیز اعلام کرده است.

٢- پیرو اطلاعیه صادره از مدیر روابط عمومی انتقال خون استان کرمانشاه، سازمان انتقال خون استان، نیازمند انواع گروه‌های خونی خصوصاً گروه‌های منفی است و از عموم شهروندان استان کرمانشاه درخواست می‌شود‌ نسبت به اهدای خون اقدام کنند.


۱۳۹۶/۹/۹

کمیته مدیریت حوادث غیر مترقبه‌ جماعت دعوت و اصلاح