عضو شورای مرکزی جماعت به درجه‌ی پروفسوری ارتقا یافت

عضو شورای مرکزی جماعت به درجه‌ی پروفسوری ارتقا یافت

دکتر مقداد پیرصاحب عضو شورای مرکزی جماعت دعوت و اصلاح و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در رشته‌ی مهندسی بهداشت محیط به درجه‌ی استاد تمام دست یافت.

 

به گزارش اصلاح‌وب، دکتر مقداد پیرصاحب، دارای مدرک تحصیلی دکترای تخصصی (ph.D) مهندسی بهداشت محیط و عضو هیئت علمی دانشکده‌ی بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، پس از سال‌ها تلاش، تحقیق و پژوهش، موفق به اخذ مرتبه‌ی استادی شد.

وی یکی از اعضای هیئت علمی فعال و پویای دانشگاه است که کسب رتبه‌ی برترین پژوهشگر استان طیّ چند دوره در فاصله‌ی سال‌های ۱۳۹۴-۱۳۸۷ و معرّفی وی به‌عنوان پژوهشگر برتر استان طیّ ماه جاری و سال گذشته، گویای این واقعیت است که اخذ مرتبه‌ی استادی وی نتیجه‌ی تلاش مستمر و برنامه‌ریزی هدفمند او بوده است.

وی تاکنون توانسته بالغ بر ۱۵۰ مقاله‌ی علمی و تخصصی را در ژورنال‌های معتبر بین‌المللی به چاپ برساند.

از دیگر افتخارات پروفسور پیرصاحب می‌توان به ارائه‌ی بیش از ۱۰۰ مقاله‌ی علمی و تخصصی در همایش‌های ملی و بین‌المللی، تألیف ۷ جلد کتاب تخصصی دانشگاهی، ترجمه‌ی ۱ جلد کتاب تخصصی دانشگاهی و مشاوره، طراحی و نظارت بر اجرای بیش از ۱۰۰ طرح ملی و بین‌المللیِ مهندسیِ صنعت آب و محیط زیست اشاره کرد.

 پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح، کسب این افتخار ارزشمند را به پروفسور مقداد پیرصاحب، شاگردان و همەی اعضا و هواداران جماعت، تبریک و تهنیت عرض نموده و  برای ایشان سلامتی و توفیق روزافزون مسألت می‌نماید.

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
عبدالله (مهمان)
1395/10/06

به برادر و استاد ارجمند تبریک گفته و به ایشان افتخار می کنیم و برای ایشان از خداوند متعال طلب موفقیت روز افزون داریم.