فرق بین همجنس‌بازی و همجنس گرایی چیست؟حکم هرکدام در اسلام چیست؟ اگر مبتلاً به این درد شده‌ایم تکلیفمان چیست؟

شماره: 
1217

هم‌جنس بازی با هم جنس گرایی تفاوت چندانی ندارد. هم‌جنس باز با هم‌جنس خودش عمل لواط انجام می‌دهد ولی هم‌‌جنس‌گرا طرفدار و حامی هم‌جنس بازی است.
هم‌جنس بازی یا عمل لواط با هم‌جنس خود از دیدگاه اسلام فاحشه است و از گناهان کبیره به شمار می‌آید و حرام است. مرد و زن باید با همدیگر ازدواج کنند و رابطه جنسی شرعی داشته باشند، اما اگر فردی مرتکب عمل لواط شده باشد باید توبه کند و از اسباب، راه‌ها و مقدمات چنین کار زشتی دوری گزیند تا دیگر بار مرتکب آن نشود و با قلبی پاک همواره از خدا بخواهد که گناه او را بیامرزد.
خداوند موجودات را جفت آفریده و سرشت آنها به گونه‌ای است که نر و ماده مکمل یکدیگرند و در کنار هم به آرامش دست می‌یابند.
خداوند در قرآن پیرامون انسان می‌فرماید:«و از نشانه‌های او این که همسرانی از جنس خودتان برای شما آفرید تا در کنار آنان آرامش یابید، و در میانتان مودت و رحمت قرار داد . در این نشانه‌هایی است برای گروهی که می‌اندیشند»( روم؛21).
در میان حیوانات نیز همجنس گرایی رواج ندارد، بلکه هرکدام به جفتشان اکتفا می‌کنند و این از غرایزی است که خداوند در سرشت موجودات قرار داده است. بدیهی است که هرگونه رفتاری که خلاف این نظم طبیعی و خدادادی باشد، تجاوز از حدود الهی به شمار می‌آید.
در آیه( 165-166) سوره شعرا خداوند می‌فرماید:«آیا در میان جهانیان، شما به سراغ جنس ذکور می‌روید( و همجنس بازی می‌کنید، آیا این زشت و ننگین نیست؟ و همسرانی را که پروردگارتان برای شما آفریده است رها می‌کنید؟(حقا) شما قوم تجاوزگری هستید.»

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
بدون‌نام
1396/03/18

واقعا نویسنده متن سواد کافی نداره، همجنسگرایی در حیوانات هم هست و در ضمن از لحاظ علمی هم این قضیه ثابت شده اس و مرض محسوب نیست و در ضمن همجنسگرایی تا زمانی که وارد رابطه جنسی نشده همجنسبازی حساب نمیشه

2
بدون‌نام
1396/02/07

چرا شما همجنسگرایی رو با همجنس بازی یکی میدونین؟؟؟؟فردی که همجنس بازه بخاطر اینکه مریض شهوتشه میره با همجنس خودش رابطه برقرار میکنه!فرد همجنسباز به جنس مخالفش تمایل داره ولی اگه همجنس خودشم ببینه باهاش رابطه برقرار میکنه!!در حالیکه یک فرد همجنسگرا اصلا اینطوری نیست!!اون دست خودش نیست!نمیتونه به جنس مخالفش تمایل نشون بده چون اصلا در وجودش نیست!!مثلا الان شما هرچقدرم به دوست همجنست نزدیک باشی ولی قطعا فکر رابطه با اون یه چیز الکی و بدشکل بنظر میرسه!!اینم برای همجنسگرایان همینطوره اونا همجنسشون رو به عنوان کسی که بهش تمایل دارن میبینن!و اینطوری نیست که بگن آره اوکی من الان میخوام به همجنسم تمایل نشون بدم!!شما دو قرن بگذره نمیتونی با دوستت رابطه داشته باشی چون بدت میاد!!اما اون فرد با همین خصوصیت متولد شده اون وقتی همجنسش رو میبینه برای ما مثل اینه که جنس مخالمون رو دیدیم!قطعا نمیتونیم باهاش مثل یه همجنس برخورد کنیم!فکر کنم در وهله اول مردم باید این فرهنگ رو بدست بیارن که همجنسگرا رو با همجنسباز یکی ندونن!!

3
بدون‌نام
1393/12/25

میتونم بپرسم نویسنده ی این متن کیه؟