افتتاح سایت «سوزی میحراب»

افتتاح سایت «سوزی میحراب»

سایت دوزبانه «سوز محراب» جهت پاسخگویی به سؤالات دینی مردم مسلمان توسط جمعی از اساتید علوم دینی راه اندازی و آغاز به کار نمود. 

در بخشی از فراخوان سایت که نسخه ای از آن به سایت اصلاح رسیده آمده است: به اطلاع دوستان می‌رساند سایت «سوزی میحراب» با مدیریت و همکاری و همفکری جمعی از علما، فضلا، ماموستایان، روشنفکران و دعوتگران مسلمان در بخش‌های مختلف گفتمان دینی، اجتماعی، فکری، پرسش و پاسخ شرعی، تربیت و خانواده، خبر و تحلیل، سیره نبوی، مشاهیر، قرآن و... به دو زبان فارسی و کوردی به اطلاع رسانی می‌پردازد.

در این فراخوان همچنین آمده است: «سوزی میحراب» صدایی برخاسته از دل و صدایی برگرفته از دیار اهل دل، صدایی برخاسته از نهاد اهل محراب، صدایی نشأت گرفته از قلب محرابیانی درد آشنا، فریادی برآمده از قلب دعوتگرانی که همواره در صحنه بوده‌اند. فریادی سرچشمه گرفته از دعوتگرانی آگاه که برای همه، پیام دارند. دعوتگران بیدار دلی که «عیسی وار» ندای» مَـن اَنصـاری اِلـَی الله» سر می‌دهند.
 پیام «سوزی میحراب» دعوت به جنگ و دشمنی با کس یا اندیشه خاصی نیست و واژگانی چون جنگ، درگیری، ریختن خون، قتل و… را واژگانی غریب می‌داند. «سوزی میحراب» منادی صلح و آشتی است (والصُّلحُ خَیرٌ)؛ آشتی بین همه و در همه زمینه‌ها (وَ اِن جَنَحوا لِلسّلمِ فَاجنَح ‌لَها)، صلح و آشتی میان مؤمنان با اندیشه‌های اسلامی متفاوت (اِنماالمؤمنونَ اِخوة فَاَصلِحوا بَینَ اَخَوَیکُم)
در پایان این فراخوان همکاری آمده است: سایت«سوزی میحراب» از همه عزیزان انتظار دارد آن را تنها نگذارند و با نظرات و مقالات خود باعث غنای هرچه بیشتر آن شوند. 
نشانی سایت: http://sozimihrab.ir/ 

بدون امتیاز

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
مرسل (مهمان)
1393/02/07

از اطلاع رسانییتان ممنونم من مدت هاست که دنبال چنین سایت معتدل و میانه رو و در عین حال غنی ای می گردم . به نظر من این سایت می تواند برای خانواده ها و افراد جویای دین مفید باشد

2
mrk (مهمان)
1393/02/08

به تمام صفحات این سایت رفتم.........واقعا که عالی به نظر می رسد
با تشکر

3
بدون‌نام (مهمان)
1398/02/20

ازاین عالی تر