چهاردهمین شماره‌ی مجله‌ی اصلاح، ویژه‌نامه‌ی بهار منتشر شد

چهاردهمین شماره‌ی مجله‌ی اصلاح، ویژه‌نامه‌ی بهار منتشر شد

چهاردهمین شماره‌ی مجله‌ی اصلاح، ویژه‌نامه‌ی بهار امروز پنجشنبه، منتشر شد.
بنا به‌ گزارش روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح ایران، چهاردهمین شماره‌ی مجله‌ی اصلاح ویژه‌نامه‌ی بهار امروز پنجشنبه، آخرین روز اسفند ۹۲، در سطح استانهای سنی‌نشین کشور منتشر شد.
این شماره‌ که‌ زیر نظر شورای سردبیری منتشر شده‌ است در برگیرنده‌ی مطالبی در خصوص بهار و نوروز و نوشته‌هایی متناسب با حال و هوای سال نو و نوروز است.
عناوین مطالب این ویژه نامه عبارت‌اند از:
پیام بهار / بهار و بهانه / نوروز؛ فرصتی مغتنم و مقبول یا بدعتی مذموم؟ / بهار، دروس و تکالیف / بهاریه / طبیعت بی‌قرار ما / اسلام و نوروز / بررسی اجمالی نوروز / نوروز در اسارت زمستا ن اندیشه / در ستایش خاک / شادی از منظر قرآن / بهارانه / بهار، نمونه‌ی کوچ کشد هی رستاخیز (ماکت قیامت) / بهار و رستاخیز/ بهار زیباست / بهار / بهار آمد / در بزم خداوند / صدای پای بهار / بهار، فصل انرژی زا / خانه تکانی دل / حیف باشد که تو درخوابی و نرگس بیدار / خیز که در کوه و دشت خیمه زد ابر بهار / اگر تنها سه روز برای دیدن فرصت داشته باشی؟ / زندگی‌ات را از نو بساز / عاشقانه‌هایی برای درخت / دو روز مانده به پایان جهان
 در فراز پایانی سخن سردبیر مجله اصلاح آمده است:
امیدواریم نشریه‌ی حاضر که متناسب با حال و هوای سال نو و بهار طبیعت فراهم شده و فرادید شما می‌آید، سهم کوچکی در بهارآیین شدن جان‌ و روح‌ خوانندگان ارجمند ایفا کند. باشد که در همهمه و غلغله‌ی خانه‌تکانی و نوکردن‌های مادّی، چهره‌ی ایمان و دین‌داری‌ ما نیز آراسته و تابناک گردد. در طلیعه‌ی سال جدید از خداوند کریم به دعا می‌خواهیم که:
باغ جان را تازه و سرسبز دار...

گفتنی است ویژه نامه‌ی کردی «اصلاح» هم به تازگی در مناطق کردنشین کرمانشاه، آذربایجان غربی، کردستان، گلستان و تهران منتشر شد.

چهاردهمین شماره‌ی مجله‌ی اصلاح، ویژه‌نامه‌ی بهار منتشر شد