پایان مسابقات انتخابی «کیک بوکسینگ» و «سامبو»ی آذربایجان غربی در بوکان

پایان مسابقات انتخابی «کیک بوکسینگ» و «سامبو»ی آذربایجان غربی در بوکان

در پایان مسابقات انتخابی رشته‌های «کیک بوکسینگ» و «سامبو» ی بزرگسالان، جوانان، نوجوانان و نونهالان استان آذربایجان غربی در بوکان، ورزشکاران میزبان قدرت خود را به رخ حریفان کشیدند. 

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح؛ در پایان مسابقات انتخابی «کیک بوکسینگ» و «سامبو» ی بزرگسالان، جوانان، نوجوانان و نونهالان که از روز پنج شنبه ۲۴ اسفندماه جاری با حضور ۲۰۰ ورزشکار در قالب ۱۵ تیم ازشهرهای مختلف استان آذربایجان غربی به مدت ۲ روز در سالن ۳ هزار نفری میلاد بوکان برگزار گردید، در رشته‌ی «کیک بوکسینگ» درهر دو رده‌ی سنی بزرگسالان و جوانان ورزشکاران بوکانی به مقام قهرمانی تیمی رسیدند و تیم‌های سلماس و مهاباد نیز به ترتیب به مقام‌های دوم و سوم استان دست پیدا کردند. 

در هر دو رده‌ی سنی بزرگسالان وجوانان رشته‌ی «سامبو» نیز تیم بوکان مقام قهرمانی استان را به خود اختصاص داد و تیم‌های اشنویه و ماکو نیز به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. 

در رده‌ی سنی نوجوانان رشته‌ی ورزشی «کیک بوکسینگ» تیم تکاب مقام قهرمانی را بدست آورد و تیم‌های بوکان و پیرانشهر نیز برسکوی دوم و سوم قهرمانی استان ایستادند. تیم تکاب در همین رشته و در رده سنی نونهالان نیز مقام اول استان را از آن خود کرد و نونهالان آینده ساز بوکان و پیرانشهر به ترتیب در جایگاه دوم و سوم استان قرار گرفتند. 

لازم به ذکر است مسابقات «کیک بوکسینگ» در ۱۲ وزن و «سامبو» نیز در ۹ وزن برگزار گردید و نفرات بر‌تر هر وزن در رده‌های سنی مختلف بعنوان اعضای منتخب استان به مسابقات قهرمانی کشور اعزام خواهند شد.

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
رحمن (مهمان)
1391/12/26

بژی بوکان .ای کاش افراد جماعت را در بوکان می شناختم تا بیشتر با این جماعت نجیب آشنا شوم.