تماس تلفنی استاد پیرانی با استاد بهرامی و مهندس خورشیدی

تماس تلفنی استاد پیرانی با استاد بهرامی و مهندس خورشیدی

استاد عبدالرحمن پیرانی در چند تماسی تلفنی، با استاد احمد بهرامی گفت‌وگو نمود و احوال ایشان را جویا شد. 

بە گزارش پایگاە اطلاع‌رسانی اصلاح، در پی بستری شدن استاد احمد بهرامی از بنیانگزاران جماعت و از علمای بنام اهل سنت ایران در منطقەی اورامانات در بیمارستان جوانرود، استاد عبدالرحمن پیرانی دبیرکل جماعت، در چند تماس تلفنی با وی و خانوادەاش از آخرین وضعیت جسمانی وی کسب اطلاع نمود. 

استاد پیرانی در این تماس‌ها ضمن ابراز نگرانی از وضعیت استاد بهرامی از خداوند مهرورز، شفای عاجل و کامل ایشان را خواستار شد و از ایشان دعوت نمود، در صورت عدم کفایت امکانات پزشکی در منطقە هرچە زود‌تر، جهت ادامەی معالجە، عازم تهران شود. 

گفتنی است استاد بهرامی بر اثر بیماری آسم در دو روز گذشتە در بخش مراقبت‌های ویژەی بیمارستان جوانرود بستری شدە است. 

همچنین استاد پیرانی در تماسی تلفنی با مهندس «عبدالرحیم خورشیدی» از اعضای پیشکسوت جماعت در استان آذربایجان غربی، درگذشت والدەی گرامی ایشان را بە وی و خانوادەی ارجمند خورشیدی تسلیت گفت و از خداوند منّان برای روح آن مرحومە، مغفرت، رضوان و بهشت برین و برای بازماندگانش، صبر جمیل و اجر جزیل، خواستار شد.

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
بدون‌نام (مهمان)
1392/10/08

نمی دانم آیا درج این اخبار لازم است؟؟ آیا لازم است گفتگوی تلفنی دبیرکل ( با افراد جماعت)جزو اخبار جماعت باشد؟؟
ماموسا عبدالرحمن به سان مربی برای کل افراد جماعت است و احوالپرسی مربی از افراد( در حد توان) امری طبیعی است و وظیفه هر مربی است نه چیز عجیب و غیرطبیعی.
.
با این کارها زمینه تشریفات را فراهم نکنیم

2
بدون‌نام (مهمان)
1392/10/09

باتشکر از ÷یشنهاد جالب شما . به نظر اینجانب نیز این موارد در قسمت اخبار گنجانده نشوندوشاید درآینده انتظارات زیادی ا
یجاد کند

3
مدیر
1392/10/11

عرف ديپلماتيك بر اين است كه پيام هاي تبريك و تسليت رهبران حكومت ها، تشكلها و احزاب منعكس شود. ماموستا احمد بهرامي و استاد عبدالرحيم خورشيدي از پيشكسوتان جماعت هستند و همچنان كه قبلا پيام هايي - كه به صورت مكتوب از طرف دبيركل صادر شده اند،- در بخش اخبار جماعت سايت درج گرديده اند، اين بار نيز پيام تلفني ايشان منعكس شده است.

4
محبوب (مهمان)
1392/10/13

جناب مدیر؛ تایید میکنم سخن دوستان رو. جنبه تشریفات رو با سایت وارد نکنید. اینها از اخلاص به دور است. سعی کنید بر اساس قرآن و سنت حرکت کنید نه اهداف پوچ حزبی.

5
بدون‌نام
1392/10/08

ضمن عرض تسلیت به برادر بزرگوار مهندس عبالرحیم خورشیدی و آرزوی سلامتی وبهبودی برای استاد احمد بهرامی

عملکرد سایت در این زمینه را بسیار مناسب می بینم وپیشنهاد میکنم برای اینکه بعضی از اخبار درون جماعت با سایر اخبار و مقالات در یک ستون نباشند در این زمینه ستون ویژه ای برای چنین رخداد هایی باز بشه
وما میتونیم به اخبار درون جماعت واوضاع برادران و خواهران خود در سراسر ایران آگاه بشیم
موفق باشید

6
عبدالکریم (مهمان)
1392/10/09

باسلام :انالله وانا الیه راجعون.آقای مهندس خورشیدی درگذشت مادر مرحومتان را به شما وخانواده ی محترمتان تسلیت عرض می کنم وبرایشان از خداوند طلب مغفرت می نماییم.

7
بدون‌نام (مهمان)
1392/10/10

به نظرمیاد نظرات سانسور میشند و هر گونه نظری باب طبع دوستان نمی افتد
عرض شد که استاد پیرانی به عنوان دبیر جماعت باید به همه اعضا در این زمینه به یک چشم بنگرد مانند پدری عادل و دلسوز و حکیم
وبه عنوان شخص کسی را از او انتظاری نیست و در حریم خارج از سایت هرنوع صله رحمی و همدردی و تسلیتی تولید هیچ گونه اشکال و حساسیتی نمی کند ولی در داخل سایت باید همه اعضا از حقوق برابردر هر زمینه ای حتی از لحاظ عاطفی و ابراز احساسات همدردی از طرف دبیر کل یا جماعت قرار بگیرند این به عنوان یک هوادار دلسوزانه گفتم شاید نظر ما صحیح هم نباشد

8
بدون‌نام (مهمان)
1392/10/11

آقای مدیر احساس می کنم قیاس شما درست نمی باشد. موضوع پیامهای کتبی دبیر کل و برخی از تماسهای او( که البته من بسیار نادر در مورد تماس تلفنی داخلی چیزی در سایت دیدم) با احوالپرسی و یا تسلیت( انهم مادر یکی از اعضا) با دوست و اعضای قدیمی تفاوت دارد. اکثر بیانیه های ایشان به نوعی پیامی برای همه اعضا و بعضا جامعه اهل سنت و یا مربوط به روابط بین المللی است.

9
خورشيدي (مهمان)
1392/10/15

بسم الله والصلاة علي رسول الله و من واﻻه...بدينوسيله از کلیه برادران و خواهران ایمانیم بخصوص استاد مکرم پیرانی که با اینحانب و خانواده ام همدردی نموده اند کمال تشکر و قدر دانی رادارم خداوند همه را ماجور کند و بهشت برین را نصیب همه گرداند. آمین/خورشیدی

10
بدون‌نام (مهمان)
1392/10/18

به نظر بنده توقع وانتظار در دیگر اعضای جماعت ایجاد میشود که دبیرکل محترم به هریک از اعضا با مناسبتهای مختلف تماس بگیرند. واین کار ایشان را سختتر میکند.واگر چنین هم نکنند،از آنسو به نگرانی و دلگیری اعضاء می انجامد.