صعود تیم فوتسال «آراس سردشت» به مرحله‌ی نهایی مسابقات زیرگروه امیدهای کشور

صعود تیم فوتسال «آراس سردشت» به مرحله‌ی نهایی مسابقات زیرگروه امیدهای کشور

در پایان مرحله‌ی یک هشتم نهایی گروه‌های 3 و 4 مسابقات فوتسال امیدهای کشور (زیرگروه) که از روز چهارشنبه 8 شهریورماه جاری به مدت 3 روز در شهرستان سردشت برگزار شد 4 تیم راه یافته به مرحله‌ی نهایی مشخص شدند.
به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح، مرحله‌ی یک هشتم نهایی مسابقات گروههای 3 و 4 فوتسال امیدهای کشور (زیر گروه ) با حضور 8 تیم از روز چهارشنبه 8 شهریورماه جاری به مدت 3 روز در سالن 2 هزار نفری شهرستان سردشت استان آذربایجان غربی برگزار گردید.
در گروه 3 تیمهای فوتسال امید فرهنگ اسلام‌شهر، تیسفون‌دژ اراك، پویای قرچك ورامین و آراس سردشت حضور داشتند که در پایان رقابتهای این گروه تیم «آراس سردشت» و «فرهنگ اسلام شهر» به ترتیب بعنوان تیمهای اول و دوم گروه به مرحله‌ی نهایی صعود کردند.
رقابتهای گروه 4 نیز با حضور تیمهای امید گسترش فولاد تبریز، مشهد الرضای مشهد، دایتی شیراز و شهیدبالازاده اردبیل برگزار گردید که در پایان بازیهای این گروه تیمهای «مشهد الرضای مشهد» و «گسترش فولاد تبریز» به ترتیب با قرار گرفتن در رتبه‌های اول و دوم گروه به مرحله‌ی نهایی صعود کردند.
گفتنی است رقابتهای فوتسال زیرگروه امیدهای کشور برای مشخص شدن تیمهای صعود کننده به رقابتهای دسته‌ی یک کشور در 4 گروه 4 تیمی برگزار گردید که شهرستان کاشان نیز همزمان میزبانی گروه‌های 1 و 2 این رقابتها را بر عهده داشت.
لازم به یاد آوری است تیم فوتسال «آراس سردشت» در مرحله‌ی مقدماتی این رقابتها نیز که اسفندماه سال گذشته با حضور 8 تیم به میزبانی شهرستان سردشت برگزار شد به عنوان تیم اول به این مرحله راه یافته بود و میزبانی خوب سردشت بهانه‌ی خوبی شد تا فدراسیون فوتبال ایران میزبانی مرحله‌ی یک هشتم نهایی را نیز به این شهرستان زیبای کردنشین واگذار نماید.

 

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
عضوجماعت (مهمان)
1391/06/11

باسلام ودعای خیر به دست اندرکاران سایت جماعت دعوت واصلاح وپایگاه اطلاع رسانی اصلاح سردشت سرسبز؛اگرخبرهمراه باتصاویری ازمسابقات می بود ؛بهتر می شد.