فوتبالیست بوکانی به اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال قطع عضو ایران دعوت شد

فوتبالیست بوکانی به اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال قطع عضو ایران دعوت شد

«طه صالحی»، دروازه‌بان بوکانی از سوی مربیان تیم ملی فوتبال قطع عضو ایران به اردوی آمادگی این تیم که از 15 شهریورماه جاری در اصفهان برگزار می شود دعوت شد.
به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح، از سوی کادر فنی تیم ملی فوتبال قطع عضو ایران «طه صالحی» دروازه‌بان بوکانی به همراه 20 بازیکن دیگر کشور به سومین مرحله از اردوی آماده‌سازی تیم در اصفهان فراخوانده شدند تا از 15 لغایت 22 شهریورماه جاری به مدت 8 روز خود را جهت شرکت در مسابقات جام جهانی که در مهرماه سال جاری به میزبانی کشور روسیه برگزار می‌شود، آماده نمایند.
بازیکنان دعوت‌شده به اردوی تیم ملی عبارتند از:
اکبر لطفی (کرمان)، مهدی سعیداوی، سلطان جنامی، محمدرضا میراحمدی، ابراهیم سروری، صادق سعیدی (خوزستان)، صادق امین طهماسبی، علی لطفی (گیلان)، ریحان یاری، کرامت مظفری، کیوان خداپرست، علی نظری، علی اباذر(فارس) یحیی مجیدی، علی کرمانی، وحید ابوالحسنی (اصفهان)، قاسم خوشتراش (تهران)، حسن صفری (کرمانشاه)، محمدرضا دماوندی و حسین زمانی (مازندران) و طه صالحی از آذربایجان‌غربی (بوکان)
سرمربی: حمید طبیبی
مربیان: محسن اسماعیل‌زاده و سعید درویش‌پور
مربی بدنساز: مرتضی شعاعی
مربی دروازه‌بان‌ها: ساشا حیدری
لازم به ذکر است که طه صالحی چندی قبل از طرف مدیر تیم فوتبال نوروز بوکان به عنوان مسئول روابط عمومی این تیم انتخاب شده بود.

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
محمد (مهمان)
1391/06/15

وجود چنین جوان های با اراده باید تلنگری باشد برای افرادی که درکمال سلامتی تمام اعضا از فرط تنبلی ورزش نمی کنند و فردا به انواع بیماری مبتلا می شوند . متأسفانه اکثر دعوتگران به ورزش به دیده ی حقارت نگاه می کنند و فکر می کنند فقط تقویت بنیه علمی و مشغول شدن به کتاب ومطالعه می تواند آنها را موفق گرداند . درحالی که اگر کسی بسیار هم عالم باشد ولی از دچار یک بیماری مزمن شود حال وحوصله دعوت و تلاش را ازدست می دهد. امیداست بیشتر توجه شود.