مقام قهرمانی رقابتهای فول کیک بوکسینگ استان آذربایجان غربی به تیم بوکان رسید

مقام قهرمانی رقابتهای فول کیک بوکسینگ استان آذربایجان غربی به تیم بوکان رسید

 

رزمی کاران بوکانی، عنوان قهرمانی رقابتهای فول کیک بوکسینگ استان آذربایجان غربی را که در روزهای ۲۹ و۳۰ تیرماه ۹۱ در شهرستان مهاباد برگزار شد، کسب نمودند. 

 

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح، ۲۹۰ ورزشکار در قالب ۱۵ تیم از از۱۲ شهرستان مدعی کسب مقام قهرمانی بیست و دومین دوره‌ی مسابقات فول کیک بوکسینگ استان آذربایجان غربی از روز پنجشنبه ۲۹ تیرماه ۹۱ به مدت ۲ روز در ۴ رده‌ی سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و در ۱۳ وزن در مجموعه‌ی ورزشی شهرستان مهاباد با هم به رقابت پرداختند که در پایان، تیم «منتخب بوکان» با کسب بیشترین امتیاز عنوان قهرمانی استان را بدست آورد و تیم‌های «مهاباد» و «پیرانشهر» نیز به ترتیب در جایگاه دوم و سوم استان ایستادند. 

 

گفتنی است نفرات بر‌تر هر وزن ۴ رده‌ی سنی بعنوان نفرات منتخب استان، در نیمه‌ی دوم شهریورماه آینده به مسابقات قهرمانی کشور که در تهران برگزار می‌شود، اعزام می‌شوند. 

 

لازم به ذکراست مسئولیت برگزاری این مسابقات را «کمال علیخواه آذر» از رزمی کاران نام‌آور و مطرح بوکان و کشور و مسئول کیک بوکسینگ و سامبو استان آذربایجان غربی برعهده داشت. 

 

 «علیخواه آذر» که درآستانه‌ی رسیدن به عنوان رئیس سبک فایت کیک بوکسینگ کشور است عناوینی همچون: شش دوره قهرمانی کیک بوکسینگ کشور، یک دوره قهرمانی سانشو کشور و عضویت تیم ملی، قهرمانی مسابقات جهانی ۲۰۰۵ بلاروس و ۲۰۰۸ بین‌المللی کشور، قهرمان مسابقات سامبوی ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ تاشکند ازبکستان، قهرمانی مسابقات کیک بوکسینگ ۲۰۱۱ استانبول ترکیه، کسب دومین مدال طلا در رقابت‌های قهرمانی سامبوی آسیا، نخستین مدال طلا در بخش کامبات سامبو (مبارزه آزاد) و مسئولیت کمیته‌ی مسابقات سامبو ایران را در کارنامه‌ی ورزشی خود دارد.

 

تصاویر ضمیمه: 
مقام قهرمانی رقابتهای فول کیک بوکسینگ استان آذربایجان غربی به تیم بوکان رسید

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
Kang Reng (مهمان)
1391/10/05

تیم باشگاه علیخوه اذر به تازگی به مقام بالارسیده