کسب یک مقام قهرمانی دیگر توسط دانش‌آموزان بوکانی

کسب یک مقام قهرمانی دیگر توسط  دانش‌آموزان بوکانی

به دنبال کسب چندین مقام قهرمانی استان به‌وسیله‌ی دانش‌آموزان بوکانی، تیم فوتسال دانش‌آموزان پسر مقطع متوسطه بوکان نیز مقام قهرمانی لیگ استان را ازآن خود نمود.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح از بوکان، بعد از کسب نتایج خوب توسط تیمهای دانش‌آموزی بوکان در رشته‌های والیبال، ژیمناستیک و بسکتبال در سطح استان، تیم فوتسال دانش‌آموزان پسر مقطع متوسطه‌ی بوکان نیز در مسابقات استان آذربایجان غربی که با حضور 8 تیم از شهرستانهای سردشت، میاندوآب، پیرانشهر، خوی، ناحیه‌ی یک ارومیه، ماکو، سلماس و بوکان به‌صورت لیگ دوره‌ای (رفت و برگشت) برگزار شد، سرانجام پس از 14 بازی سخت و نفسگیر با حریفان خود موفق شد، در آخرین بازی نیز میزبان خود، تیم دانش‌آموزان شهرستان سلماس را با شکست مواجه نموده و با کسب 27 امتیاز به مقام قهرمانی فوتسال دانش‌آموزان مقطع متوسطه استان آذربایجان غربی در روز جمعه 22 اردیبهشت ماه 1391 رسید.


تیم های میاندوآب و پیرانشهر نیز که تا آخرین روزها رقابت شانه به شانه با بوکان داشتند به ترتیب به مقامهای دوم و سوم استان دست یافتند.

تیم دانش‌آموزان مقطع متوسطه‌ی بوکان را «علی وطنی» در نقش سرپرست و «لقمان زینب» به‌عنوان سرمربی همراهی می‌کردند.

 

لازم به ذکراست که مسابقات فوتسال دانش‌آموزان مقطع متوسطه استان آذربایجان غربی از روز 29 دی ماه سال 1390 آغاز شد و روز جمعه 22 اردیبهشت ماه 1391 با انجام آخرین بازیها به پایان راه خود رسید.

تصاویر ضمیمه: 
کسب یک مقام قهرمانی دیگر توسط  دانش‌آموزان بوکانی