اردوی دانشجویی جماعت دعوت و اصلاح در زاهدان برگزار شد

اردوی دانشجویی جماعت دعوت و اصلاح در زاهدان برگزار شد

اردوی دانشجویی جماعت دعوت و اصلاح در زاهدان در روز جمعه‌ 22 اردیبهشت‌ماه‌ 91 برگزار شد. به‌ گزارش خبرنگار اصلاح‌وب، جمعی از دانشجویان، اعضا و هواداران جماعت دعوت و اصلاح زاهدان در روز جمعه 22 اردیبهشت ماه در یک اردوی فرهنگی، تربیتی و ورزشی در یکی از مناطق زیبای گردشگری استان در دامنه‌‌های تفتان به نام روستای تمین حضور به هم رساندند.

این جمع ایمانی در جوّی آکنده از اخلاق و معنویت با اجرای برنامه‌‌های فرهنگی و ورزشی به افزایش ارتباط میان همدیگر پرداختند. از جمله برنامه‌‌هایی که در این روز اجرا شد می‌توان به انجام ورزش محلی موسوم به کَپَّگ، پرتاب سنگ، طناب‌کشی و کوهنوردی اشاره کرد.

در بخش فرهنگی مسابقه‌ی اطلاعات عمومی اجرا شد. نماز جماعت هم در فضایی معطر از روح لطیف صلح با طبیعت و هوای کوهستان به جماعت ادا شد. در ضمن دو مقاله توسط دانشجویان قرائت شد و یک نمایش کمدی کوتاه با موضوع اخلاقی اجرا شد.

در پایان حاضران اردو در یک حرکت دسته‌جمعی به پاکسازی محیط پرداختند. قابل توجه است که با توجه به آب و هوای خشک استان، منطقه‌ی اطراف تفتان از نواحی خوش آب و هوای استان محسوب می‌شود که نیازمند توجه بیشتری است.

در ضمن جوایزی به رسم یادبود به برندگان رشته‌‌های ورزشی و مسابقه‌ی اطلاعات عمومی اهدا شد.

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
محمدنور (مهمان)
1391/02/25

صدبارک الله به برادران بلوچ ومنطقه سیستان.الحمدلله.امیدواریم پیوسته ادامه داشته باشه...کمی بیشتر مناطق خوش آب وهوای اونجا رابیشتر توصیف کنید.

2
بدون‌نام (مهمان)
1391/02/26

ایشالا که خدا توفیق اقامه نماز جماعت پشت سر مولوی عبدالحمید رو نصیبشون کرده باشه

3
بلوچزهی (مهمان)
1391/02/30

محمد نور عزیز اینجا بلوچستان است و نه سیستان آنقدر در حذف نام ما عامدانه برنامه ریزی شده است که بلوچستان دارد از صفحه ذهن ملت ایران حذف می شود و این مقدمه حذف آن از نقشه است تا دیگر در تقسیم استان این مشکل را به زعمهم حل کنند والله غالب علی امره لکن ....