ووشوکاران سقزی موفق به کسب 14 مدال رنگارنگ قهرمانی کشور شدند

ووشوکاران سقزی موفق به کسب 14 مدال رنگارنگ قهرمانی کشور شدند

ووشوکاران شهرستان سقز در مسابقات قهرمان کشوری موی تای سنتی (پاهویوت) که از 12 اردیبهشت ماه به مدت 2 روز در بوکان برگزار شد، موفق به کسب ۱۴ مدال طلا، نقره و برنز شدند.

به گزارش خبرنگارسرویس ورزشی پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح، در مسابقات قهرمانی کشوری موی تای سنتی که از روز12 اردیبهشت‌ماه جاری به مدت 2 روز با شرکت 350 ورزشکار از ۱۷ استان کشور در شهرستان بوکان برگزار شد، ووشوکاران سقزی که در قالب تیم استان کردستان، در این دوره از رقابتها حضور پیدا کرده بودند، موفق شدند با کسب 2 مدال طلا، 1 نقره و 11 برنز به مقام نایب قهرمانی تیمی کشور دست پیدا کنند.


2 مدال طلا و عنوان قهرمانی توسط «محمدرضا فیضی» و «شاهین ابراهیمی» به‌دست آمد و «بهروز شریفی» گردن‌آویز نقره و مقام نایب قهرمانی کشور را ازآن خود کرد. ضمن اینکه 11 مدال برنز و مقام سوم انفرادی این دوره از مسابقات توسط «کاوه اسعدی»، «آریا اسعدی»، «سبحان اسعدی»، «محمدرئوف عدنانی»، «مظفر مرادپور»، «سیامک فرهودی»، «حمید صحت»، «مجید دستگیر»، «مهران رجبی»، «احمد احتیاطی» و «پیمان امینی» نصیب تیم ووشوی شهرستان سقز(کردستان) شد.


لازم به ذکر است که «فرهاد اسعدی» مربیگری تیم سقز (کردستان)را برعهده داشت و «محمدرضا فیضی» و «شاهین ابراهیمی» نیز با کسب مدال طلای این دوره از مسابقات به‌عنوان اعضای تیم ایران در مسابقات جهانی «کیش» حضور پیدا خواهند کرد.