همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در جوانرود برگزار شد

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در جوانرود برگزار شد

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی روز جمعه‌ی گذشته‌ با حضور هزاران نفر از اقشار مختلف مردم و مسؤولان جوانرود برگزار شد.

فرماندار جوانرود در این همایش با اشاره به موفقیت های جوانان این شهرستان در عرصه‌های مختلف گفت: ورزش یكی از اساسی‌ترین راههای رسیدن به جامعه‌ای سالم، فعال و به دور از سستی و پلیدی است و توسعه و ترویج ورزش به عنوان یك نیاز ضروری در هر سنی باید مورد توجه جدی برنامه‌ریزان و كارشناسان قرار گیرد
وی تصریح كرد: با توجه به شور و استقبال فراوان خانواده‌های جوانرودی، این همایش‌‌ها را استمرار می‌دهیم تا گام مؤثری در ارتقای سلامت جامعه برداشته شود.


رحمانی، رییس اداره‌ی ورزش و جوانان شهرستان جوانرود، جوایز این همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی نزدیک به 10 میلیون تومان می‌باشد که شامل یک کمک‌هزینه‌ی حج عمره به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان، ۲۵ جلد کلام الله مجید و کتاب نفیس، ۵ دستگاه دوچرخه کوهستان،۱۰ دستگاه آبمیوه‌گیری، ۲۵ کارت هدیه‌ی ۴۰ هزار تومانی، ۵۰ تخته پتوی گلبافت، ۴۰ کارت هدیه‌ی ۲۵ هزار تومانی، ۲۵ دست لباس گرم ورزشی، ۱۰ تخته چادر مسافرتی و صدها جایزه ارزنده‌ی دیگر می‌باشد.
وی همچنین به دستاوردهای همایش پیاده‌روی خانوادگی اشاره کرد و افزود: فرهنگ‌سازی در راستای ترویج و گسترش ورزش همگانی، ایجاد شور و نشاط در بین جوانان و خانواده‌ها، معرفی بیش از پیش ورزش به عنوان عامل سلامتی و... از جمله دستاوردهای همایشهای پیاده‌روی خانوادگی است.

 

تصاویر ضمیمه: 
همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در جوانرود برگزار شد

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
بدون‌نام
1391/02/17

با سلام وخدا قوت.مسیر پیاده روی از کجا تا کجابوده وچندمترپیده روی کرده اند؟.ظاهرا که در خود شهر بوده