مربی کرمانشاهی در لیست مربیان برتر ووشوی بانوان کشور قرار گرفت

مربی کرمانشاهی در لیست مربیان برتر ووشوی بانوان کشور قرار گرفت

فدراسیون ووشوی جمهوری اسلامی ایران، «سمیه میرانی» مربی استان کرمانشاه را به عنوان سومین مربی برتر و نمونەی کشور در سال ١٣٩٠ معرفی نمود.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح؛ فدراسیون ووشوی جمهوری اسلامی ایران، بهترین مربیان رشتەی ورزشی ووشو در سال ١٣٩٠ را در دو بخش آقایان و بانوان معرفی نمود که در بخش بانوان «سمیه میرانی» مربی تیم کرمانشاه عنوان سومین مربی برتر کشور را به خود اختصاص داد.

این مربیان بر اساس میزان موفقیتشان در پرورش قهرمانان خوب این رشته و کسب مدال در مسابقات مختلف انتخاب شدند و قرار است در جریان برگزاری رقابتهای انتخابی تیم ملی ووشوی ایران، با اهدای جایزەی نقدی و تندیس ویژه از آنان تجلیل بە عمل آید.

لیست برترین مربیان کشور در بخش بانوان به شرح زیر می‌باشد: 1- زهرا قرایی از «خراسان رضوی» 2- میترا عبّاسی از «البرز» 3- سمیه میرانی از «کرمانشاه».

لازم به یادآوری است تیم منتخب بانوان بزرگسال استان کرمانشاه آذرماه سال ١٣٩٠ در مسابقات قهرمانی کشور با کسب ٦ مدال طلا در ٢ بخش ساندا و تالو عنوان اول تیمی ایران را کسب نمود، که «سمیه میرانی» مربی تیم کرمانشاه وقتی نیاز تیم به کسب مدال بیشتر و قهرمانی در کشور را احساس نمود، وارد رقابت با ورزشکاران شد و به تنهایی ٢ مدال طلا در بخش اجرای فرمهای جين شو و چيانگ شو را بدست آورد. ضمناً «میرانی» مربی تیم ملی نونهالان و نوجوان ووشوی جمهوری اسلامی ایران است که سابقەی حضور در مسابقات جهانی سنگاپور را نیز دارد.

تصاویر ضمیمه: 
مربی کرمانشاهی در لیست مربیان برتر ووشوی بانوان کشور قرار گرفت