قهرمانی تیم فوتسال روستای بیوران سفلی، در مسابقات جام نوروز سردشت

قهرمانی تیم فوتسال روستای بیوران سفلی، در مسابقات جام نوروز سردشت

مسابقات فوتسال روستايي شهرستان سردشت، جام نوروز 91، با قهرمانی تیم فوتسال روستای بیوران سفلی، به پايان رسيد.

       بنا به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی پایگاه اطلاع رسانی اصلاح، مسابقات فوتسال، جام نوروز 91 كه از سوي هیأت روستایی و عشایری سردشت، ترتيب يافتهبود، با حضور 14 تیم در 3 گروه، از 28 اسفندماه1390، در سالن میلاد سردشت آغازشد كه پس از چند روز رقابت سخت تیمها با یکدیگر، سرانجام از هر گروه 2 تیم اول و دوم به مرحله بعد رسيده و در این مرحله نیز که بصورت تک حذفی برگزارشد، تیم های «هندآباد»، «کونه مشکه» و «بیوران سفلی» با شکست رقیبان خود به مرحله نهایی صعودكردند. 

       مرحله نهایی اين مسابقات نيز که به صورت دورهای برگزار میشد از  پنجم تا هفتم فروردین ماه 91 به طول انجامید. در پایان، تیم «بیوران سفلی» با برتری در مقابل دو رقیب خود به مقام اول و قهرمانی این دوره از مسابقات رسید. همچنين تیم های «کونه مشکه» و «هندآباد» نیز به ترتیب به مقام دوم و سوم این جام دستيافتند.  

       گفتني است كه تيمهاي شركتكننده در اين مسابقات عبارتبودند از:"هندآباد، لاوان قلا، زهره غرب بیوران و بیوران علیا درگروه 1 "، "دهیاری واوان، سه ربه رز قلا، دهیاری بناوه، سوپراغذیه دریا نلاس و بلفت کونه مشکه درگروه 2 " و " موبایل محمدی زوران، گیارنگ بناوه، بیوران سفلی، موبایل الین زوران و صفای لیلانه درگروه 3 ".