بدمینتون‌باز دیواندره‌ای همچنان خوش می‌درخشد

مهران شهبازی

«مهران شهبازی» با درخشش در مسابقات متعدد کشوری و آسیایی، مجدداً عضو اصلی ملی بدمینتون نوجوانان ایران برای شرکت در مسابقات بین‌المللی شد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح، «مهران شهبازی» نوجوان بااستعداد دیواندره‌ای که در رشته‌ی ورزشی بدمینتون فعالیت می‌کند و چندين عنوان اول کشوری و حضور در مسابقات بين‌المللی را در کارنامه‌ی خود دارد با ادامه‌ی بازیهای خوب و موفقیتهای خیره‌کننده، بار دیگر به عضویت تیم ملی بدمینتون جمهوری اسلامی ایران درآمد.

شهبازی، دانش‌آموز سال دوم دبیرستان دکترحسابی شهرستان دیواندره‌ی استان کردستان است که در بهار گذشته نیز به همراه تيم ملی نوجوانان در مسابقات آسيايی حضور يافته بود که مورد توجه مسئولان کنفدراسیون بدمینتون آسیا قرارگرفته و از سوی اين مسئولان به اردوی منتخبين آسيا در مالزی دعوت شده بود.

لازم به ذکراست که مهران شهبازی علیرغم سن کم، با نظر کمیته‌ی فنی فدراسیون بدمینتون ایران برای کسب تجربه‌ی بیشتر در مسابقات بین‌المللی فجر که با حضور بزرگان این رشته، از کشورهای مختلف، در روزهای 27 تا 30 بهمن ماه گذشته در تهران برگزار شد، شرکت کرد.

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
نادر (مهمان)
1390/12/13

باسلام متاسفانه شما درخبرتان عبارتی رابه کاربرده ايد که درورزش معنی منفی می دهد. صغر سن درورزش به کسانی می گويند که باتقلب ودستکاری درشناسنامه درحالی که سن زيادی دارند درمسابقات سنين کم شرکت می کنند . مثلاً يک بزرگسال بادستکاری شناسنامه وصغرسن درمسابقات جوانان شرکت کند. لطفاً اين عبارت رابه سن کم تغيير دهيد.