جدیدترین نظرها

باسلام وعرض تشکر فراوان (1 هفته 4 روز پیش)

باسلام وعرض تشکر فراوان ازبابت نشروچاپ این مصاحبه عالی وزیبا وموثر برای تصحیح روش تغذیه وزندگی خود. ای کاش قدراین نعمتهای الهی(استاد خدادادی)رو میدونستیم واستفاده مفیدی از ایشون میکردیم تااینکه خدای نکرده بعداز ایشون،حسرت وتاسف بخوریم وتازه درموردشون مقاله ها و فیلمهایی درست کنیم.بازازشما ممنونیم که باعث شناخت ما از این نخبه های علمی میشوید.

در پاسخ به مطلب (مصاحبه با استاد جمشید خدادادی، مبتکر طب قرآنی)
نکات مهمی را استاد مهاجری (2 هفته 1 روز پیش)

نکات مهمی را استاد مهاجری مرقوم فرمودند اما ناگفته نماند آقای وفا حسن پور فقط به دنبال بحث اصلاح و تبلیغ بودند و بقبولانند که استاد مهاجری جماعت تبلیغ را قبول دارد و در کل مصاحبه جناب حسن پور جنبه منفعت شخصی و و اصلاح و تبلیغ بود

در پاسخ به مطلب (در محضر استاد جمیل‌الدین مهاجری تالش)
نویسنده بشدت در فضایی ایده (2 هفته 2 روز پیش)

نویسنده بشدت در فضایی ایده الیستی غوطه می خورد و حقایق بیولوژیکی در مورد جنس نر را یا نمی داند یا نخوانده است یا نادیده می گیرد. مطالعه تاریخ تکامل بشر و روانشناسی جنس نر می تواند باعث اصلاح این دست ایده ال گرایی ها شود.

در پاسخ به مطلب (ملاحظاتی اخلاقی درباره خیانت در روابط زناشویی)
مگه قرآن به زنان پیامبر نگفته (3 هفته 6 روز پیش)

مگه قرآن به زنان پیامبر نگفته در خانه بمانید پس عایشه در جنگ جمل چه می کرد
ماجرای پارس سگهای حو اب را جستجو کنید. خیلی چیزا معلوم میشه

در پاسخ به مطلب (عبدالله بن زبیر سوارکار به‌دار آویخته شده)
انالله‌وانا‌الیه‌راجعون...سفر (4 هفته 11 ساعت پیش)

انالله‌وانا‌الیه‌راجعون...سفر بخیر برادر خوبم !دیدار به قیامت!..فکر نمی‌کردم قلب نازنینت به این زودی اعلام خستگی کند!خود خستگی ناپذیر بودی و دلسوز مردمت..!همراه نازنینم بخدایت می‌سپارم که ودایع را بخوبی پاس می‌دارد...یادت مانا و خودت عند ملک مقتدر فی مقعد صدق! سفر بخیر همراه خوبم..!رحمت خدا بر شما و دل مهربانت که از کار افتاد..!

در پاسخ به مطلب (دبیرکلّ جماعت دعوت و اصلاح درگذشت مولوی حاج ملك محمدملازهى را تسليت گفت)